Firmamız 1978 yılında Makina Yüksek Teknikeri ZEKİ ŞAHİN tarafından ANKARA'da kurulmuş olup, halen OSTİM-ANKARA'da üretimine devam etmektedir.

ŞAHİN MAKİNA, geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübeleri zengin makine parkı ile tamamlayarak TÜRKİYE 'de konusunda söz sahibi bir imalatçı olmuştur.

Genel üretim portföyünde, her çeşit düz-helis-konik dişli, redüktör, pompa, çekiçli kırıcı, çimento fabrikası yedekleri, iş makinası yedek parçaları imalatı yapıldığı gibi, proje bazında özel imalatlar yapmaktadır.

ŞAHİN MAKİNA gelişen teknolojiyi takipten hiçbir zaman vazgeçmemiş ve şu anda üretiminin büyük bir bölümünü CNC tezgahlar ile yapmaktadır.
Firmamız kalite standart belgelendirme çalışmalarında son noktaya ulaşmıştır. Kalite politikamız doğrultusunda hatasız üretim ve zamanında iş teslimi ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

En kusursuz kalite anlayışını benimseyerek, bizi tercih eden müşterilerimizin ürünlerine kalitemizle değer katmak en büyük amacımızdır.

Zamanınız kısıtlı ya da işiniz acil mi? Esnek çalışma saatlerimiz ve dinamik kadromuzla ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

İmalatta en önemli noktalardan biri olan maliyet konusunda bizi tercih eden müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız.

Ankara dışındasınız ya da imalat merkezimize gelip fiyat almak için vaktiniz mi yok? Fason olarak imalatını yaptırmak istediğiniz ürünün teknik ayrıntılarını bize gönderin, en uygun teklifimizi size anında iletelim.

Yüksek kalite anlayışıyla, sürekli iyileştirmeler ve yenilikler yapan, dinamik ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Güler yüzlü hizmetimizle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak bizim için önemlidir.